Vrijwilligers nieuws

Onze vrijwilligers aan het woord: Klaas Vos

Gepubliceerd: 6 jul 2023

Mijn werk als vrijwilliger voor de VND

Ik ben sinds mijn eerste opname in 2003 lid en vrijwilliger geworden van de vereniging en hou me onder andere bezig met het bemannen van de voorlichtingsstands. Tot voor corona ook met de opbouw en het afruimen van de stand maar door lichamelijke beperkingen is dit nu even wat minder.   Tijdens deze dagen geef ik informatie aan bezoekers van deze evenementen o.a. artsen, verpleegkundigen en een ieder die geïnteresseerd is of vragen heeft, heel fijn om dit te doen. Ook lever ik een bijdrage aan ons blad Reactie! magazine met een leuk verhaal van een B.N.’er (Benauwde Nederlander)  genaamd “De hobby van…” Het is een erg mooi en zeer informatief magazine waar altijd hard aan gewerkt wordt en waar we met recht trots op mogen zijn. Daarbij neem ik ook deel aan de redactie van de online nieuwsbrief waarin ik de afgelopen periode belevenissen van patiënten uit Davos plaatste, maar waar we de komende tijd vernieuwend bezig gaan zijn met een diversiteit aan verhalen met als doel te laten zien hoe je, je kwaliteit van leven kunt vergroten door te kijken naar mogelijkheden. We (Rianne, Charissa, Monique en Kim) gaan op zoek naar verhalen van mensen die zelf (ernstig) astma hebben of in relatie staan tot iemand met (ernstig) astma. Dit kan heel breed zijn (ook qua leeftijd).

Laatste nieuws

Hieronder vind je het laatste nieuws over (leven met) astma en onze vereniging. Wekelijks plaatsen wij hier nieuwe items!

nieuwsfoto

Opgroeien met ernstig astma: mijn moeder vertelt…

Lieke kreeg op jonge leeftijd ernstig astma. Haar moeder vertelt hierover.

Lees meer

nieuwsfoto

Ledendag wordt Astma Inspiratie Dag

Binnenkort maken we het thema van de dag, de onderwerpen die besproken worden en...

Lees meer

nieuwsfoto

We hebben onze pagina over Astma en Hormonen uitgebreid!

Eerder deelden we al hoe hormonen invloed hebben op astma. Nu hebben we hier...

Lees meer

nieuwsfoto

80 kilometer wandelen voor astmaVereniging Nederland en Davos!

Patrick loopt samen met zijn vrouw de Alkmaarse Wandel4daagse voor VND.

Lees meer

Ontvang de nieuwsbrief

Maandelijks de gratis nieuwsbrief in je email ontvangen! Een nieuwsbrief vol wetenswaardigheden voor mensen met (ernstig) astma.