Lees voor
Algemeen

De bevalling en kraamtijd deel 1 – Ernstig Astma en zwangerschap | Vlog

Gepubliceerd: 26 mei 2022

In de videoreeks Ernstig Astma en Zwangerschap delen Sanne en Sandra hun ervaringen rondom astma en zwangerschap. In deze video geen updates meer over hun zwangerschap, maar een kijkje in het leven als newborn mama. Oftewel de kraamtijd. Ook vertelt Sandra over haar bevalling.

Over een paar weken volgt deel 2. Wil je de volgende vlog en andere video’s niet missen? Houd onze Sociale Media in de gaten om op de hoogte te blijven.

Heb jij vragen omtrent dit onderwerp, stel deze dan zeker!

 

Laatste nieuws

Hieronder vind je het laatste nieuws over (leven met) astma en onze vereniging. Wekelijks plaatsen wij hier nieuwe items!

nieuwsfoto

astmaVereniging Nederland Davos maakt als organisatie het verschil omdat wij zichtbaar maken wat je meestal niet ziet.

Ernstig astma hoor je niet op het schoolplein en zie je niet in de...

Lees meer

nieuwsfoto

astmaVereniging Nederland en Davos steunt de campagne van Patiëntenfederatie en Ieder(in): #IkKanNietMeer

De zorgkosten stapelen zich op Deel jouw verhaal met #IkKanNietMeer

Lees meer

nieuwsfoto

Als het gaat om de dosis aerosol met voorzetkamer is Nederland echt een voorloper in de wereld!

Als het gaat om de dosis aerosol met voorzetkamer is Nederland echt een voorloper...

Lees meer

nieuwsfoto

Flitspeiling vergoeding medicijnkosten

De overheid neemt verschillende maatregelen om te besparen op de zorgkosten, zoals medicijnen.In 2023...

Lees meer

Ontvang de nieuwsbrief

Iedere maand staat onze nieuwsbrief vol met het laatste nieuws, ervaringsverhalen en verdiepende artikelen over astma. Ontvang jij hem nog niet? Meld je dan hieronder gratis aan.

Steun astmaVereniging Nederland en Davos

Met jouw bijdrage steun je alle 575.000 Nederlanders met (ernstig) astma. VND zet zich in voor ondersteuning van mensen met (ernstig) astma, zodat mensen met astma beter kunnen omgaan met hun aandoening en een betere kwaliteit van leven krijgen.

Doneer